444 0 280
REZERVASYON
Gençler

Gençler

Günün ilk saatleriyle başlayan geniş spor aktiviteleri, gün boyu süren animasyonlar ve gece eğlenceleri. Letoonia genç konukları için dinamik ve eğlenceli bir tatili deneyiminden fazlasını sunuyor.

Oda Tipleri

Letoonia’da aileniz ya da arkadaşlarınızla kalabileceğiniz geniş aile odalarından bağımsız konaklama yapabileceğiniz standart odalara kadar farklı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Hizmetler

12-17 yaş arası gençler için oluşturmuş Junior Club gençlere aktivite dolu bir gün sunuyor. Golf’e meraklı genç misafirlerimiz için Letoonia Golf Resort, Belek’te ücretsiz grup golf dersleri ve hem Belek hem Fethiye tesislerinde yelken ve tenis meraklıları için ücretsiz dersler, sabahları yoga sınıfları mevcut. Club & Hotel Letoonia, Fethiye’de ücretli dalış kursu bulunmakta. Her iki tesiste oyun salonları mevcut olup gün boyu bilardo, masa tenisi ve eğlenceli masa oyunları hizmeti sunulmakta.

Aktiviteler

Gençler için, step, aerobik, yoga, boccia, dart, su jimnastiği, su topu, yelken, katamaran, knee board, su kaydırakları, spor turnuvaları, çeşitli yarışmalar, su topu, tenis, futbol, basketbol, plaj voleybolu, motorlu su sporları gibi farklı gündüz aktivite seçenekleri sunulmakta.

Geceleri ise özel Letoonia şovlarının ardından açıkhava diskoları ve beach party’lerle eğlence gençler için gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!