REZERVASYON
444 0 280
+90 530 149 52 60

Restoran ve Barlar

Restoranlar

Moonlight Restoran : Moonlight ve Lykia restorana alternatif olarak sabah ve öğle saatlerinde açık büfe hizmet verilmektedir

Lykia Restoran : Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti veren açık büfe restoranda diet ve çocuk büfe seçenekleri ile dünya mutfaklarının çeşitli yemekleri servis edilmektedir.

Marina Restoran : Moonlight ve Lykia restorana alternatif olarak sabah ve öğle saatlerinde açık büfe hizmet verilmektedir.

Dolphin Beach Restoran : Salata, burger çeşitleri, meyve ve dondurma servisi verilmektedir.

Fantasia Restoran :Snack yiyecekler, salata, kek ve kurabiye servisi verilmektedir.

A la Carte Restoranlar

Dolphin Restoran : Dolphin beach üzerinde yer alan deniz ürünlerinin sunulduğu restoran akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

Kebab Restoran :Birbirinden lezzetli Meze ve Kebap çeşitlerinin sunulduğu restoran akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

Sushi Restoran : Geleneksel Asya Mutfağı ve Sushi lezzetlerinin sunulduğu restoran, akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

* Tüm Restoranlarımızda çocuk sandalyesi hizmetimiz mevcuttur.

Barlar

Otel Lobby Bar : Lobi ve begonvillerle kaplı terasında alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Türk Kahvesi : Köy meydanında geleneksel Türk Kahvesi ve demleme Türk çayı servisi verilmektedir.

Hotel Marina Bar : Otel havuzunun yanında deniz manzarası ve yeşillikler arasında alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Dolphin Beach Bar : Dolphin Beach’te alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Panorama Bar : Eşsiz deniz manzarası ve dingin ortamıyla 24 saat hizmet veren barda alkollü, alkolsüz içecekler ile çay ve kahve servis edilmektedir.

Agora Bar : Köy meydanında bulunan Agora Bar’da alkollü, alkolsüz, sıcak, soğuk içeceklerin yanı sıra, gündüzleri özel içecekler sunulurken akşamları özel kokteyl servisi verilmektedir.

Moonlight Disco Bar : Deniz fenerinin altında körfez manzarasını karşınına almış bulunan Moonligt barda disco saatlerinde alkollü, alkolsüz içecek servisi verilmektedir.

Champagne Beach Bar : Muhteşem manzarası ile yeşillikler arasına konuşlanmış olan barda bira, şarap, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Nargile Bar : Köy meydanında akşamları hizmet veren barda ücretli Nargile servisi verilmektedir.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!