444 0 280
REZERVASYON
Rafine ve İyi Yaşayan Ailelerin Tercihi Letoonia

Aileler

Aileye özel konseptleriyle; Akdeniz’in çok özel cennetlerinde konumlu bulunan Club & Hotel Letoonia, Fethiye ve Letoonia Golf Resort, Belek, hayat tarzları “rafine” ve “iyi yaşam” üzerine kurulu ailelerin sürekli tercihi olmaya devam ediyor. Misafir sadakati yüksek bir marka olan Letoonia Resorts, hem ebeveynlerin hem de çocukların tatillerini özgürce geçirebilecekleri ailelere özel “Superior Herşey Dahil” konseptinde hizmet sunuyor.

Oda Tipleri

Letoonia Otellerine özgü, Türk mimarisinin özelliklerini taşıyan, ağaç oyma tavan süslemeleri ile kaplı, özenle dekore edilmiş geniş standart odalar ve aile odaları, ailelerin rahat ve konforlu konaklamasına olanak sağlıyor.

 

Hizmetler

Letoonia’da çocuklu aileler için, su kaydırakları, bebek yatağı, bebek sandalyesi, Mini Club(4-12 yaş), oyun alanı, kaydıraklı çocuk havuzu, Junior Club(12-16 yaş), çocuk animasyonu, Mini Disco, bebek bakıcısı, oyun merkezi, çocuk mönüsü ve Letoonia Golf Resort Belek’te çocuklar için ayrı restaurant hizmeti veriliyor.

 

Aktiviteler

Letoonia’da tüm aileniz için sayısız etkinlikler mevcut. Tercihinize göre gün boyu süren aktivitelerden yararlanabilir, açık hava amfitiyatromuzdaki muhteşem gece showlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!