REZERVASYON
444 0 280

Kara Sporları

Letoonia Golf Resort Belek’te ücretsiz olarak yapabileceğiniz sporlar arasında; Aerobik, Jimnastik, Stretching, Step, Yoga, Jogging, Basketbol, Mini Futbol, Plaj Voleybolu, Satranç, Dart, Boccia, Badminton, Okçuluk, Tenis (4 Tenis Kortu - 2 halı, 2 tartan), Masa Tenisi, Mini golf, Satranç ve Bilardo bulunuyor.

Ayrıca otel misafirleri, golf ve grup tenis derslerinin yanı sıra, Fitness Center’dan da ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Gece ışıklandırmalı tenis kortu, özel tenis dersleri ve tenis Topu ise ekstra ücrete tabii.

Tesis dışında ise, Belek civarında çok sayıda kara sporu yapabileceğiniz alternatif var. Binicilik’ten hoşlananlar tesise 10 dakika mesafede bulunan Bellis Horse Riding Club’ta ata binebilir ya da Belek Beach Park’ta karting yapabilir. Bisiklet, jogging ve trekking için de Belek doğayla iç içe parkurlar sunuyor. Daha extreme sporlardan hoşnanlar ise günübirlik Jeep Safari, Canyoning, Bungee-Jumping, Motokros ve Avcılık aktivitelerine özel turlar aracılığıyla katılım sağlayabilirler.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!