REZERVASYON
444 0 280

Restoran ve Barlar

Restaurantlar:

Marin Restaurant : Geniş teraslarla çevrili restaurantda Sabah, Öğle ve Akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilir. Geç kahvaltı, diet ve çocuk büfesi hizmeti de mevcuttur.

Mediterranean Restaurant : Nehir kenarında, yeşillikler içinde kurulu olan restoranda öğle yemeği zengin A la carte menüsü ile servis edilir . 

Beach Snack A la Carte : Deniz ve Nehir kenarında eşine sık rastlanmayan bir konuma sahip olan restaurantda Öğle yemeği zengin A la Carte menüsü ile servis edilir.

A la Carte Restaurantlar

Riverside Restaurant : Sahilde yer alan, deniz ürünlerinin sunulduğu restaurant akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

Internasyonel  Restaurant : Dünya mutfaklarından özenle hazırlanmış seçme lezzetleri tatmanız için kaçınılmaz bir fırsat sunmaktadır. Akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

Chopstix Restaurant : Geleneksel Asya Mutfağı ve Sushi lezzetlerinin sunulduğu restaurant, akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

* Tüm restaurantlarımızda çocuk sandalyesi hizmetimiz mevcuttur.

Barlar

Tea Bar : Otel giriş lobisinde soft içecekler ile çay ve kahve servisi verir.

Cosy Bar : Otel ana lobisinde alkollü, alkolsüz ve soft içecekler ile çay ve kahve servisi verir.

Pool Bar : Köy meydanında bulunan Pool Bar’da alkollü, alkolsüz, sıcak, soğuk içeceklerin yanı sıra, gündüzleri özel içecekler sunulurken akşamları özel kokteyl servisi verilir.

Vitamin Bar : Taze sıkılmış sebze ve meyve sularının servis edildiği barda aynı zamanda dondurma hizmetide verilmektedir.

Garden Bar : Bungalowların arasında relax havuzlara hizmet veren barda alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahvenin yanı sıra tost ve Sandwich servisi verilir.

Atrium Bar : Hava koşullarına bağlı olarak kapalı alanda hizmet veren Atrium Bar’da alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verir.

Beach Bar : Günboyu soft içeceklerle plajdaki misafirlere serinleme imkanı sunulmaktadır.

Disco Bar : Akdeniz’in kıyısında muhteşem bir atmosfere sahip discobarda tüm konsept içecekleri servis edilmektedir.

Blue Bar : Yeşillikler içinde dingin ortamıyla 24 saat hizmet veren barda alkollü, alkolsüz içecekler ile çay ve kahve servis edilmektedir.

Türk Kahvesi : Köy meydanında geleneksel Türk Kahvesi ve demleme Türk çayı servisi verir.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!