REZERVASYON
444 0 280

Wellness & SPA

Muhteşem bir sahil konumuna sahip olan Letoonia Golf Resort; deniz, güneş, huzur, konforun yanı sıra Wellness & SPA Merkezi’yle ayrıcalıklı bakım ve sağlık hizmetleri sunuyor.

Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra tüm klasik masaj ve bakımların sunulduğu Letoonia Golf Resort Wellness & SPA Center’da özel malzemeler ve geleneksel yöntemlerle uygulanan masajlar, sağladığı fizyolojik ve metabolik canlılık ile yaşam sevincinizi artırmanıza ve iç huzura kavuşmanıza yardım ediyor.

Letoonia Golf Resort’ta Çikolata Masajı ile vücudunuzun güzelleşmesi, sıcak taş masajıyla enerjinin artırılması, Thai masajıyla gerginliğe son verilmesi ve Bali Masajıyla huzura kavuşulması sağlanıyor. Klasik Masaj ise, sizi başka dünyalara taşıyor.

Ayrıca Türk hamamı ile gelenekleri sürdüren Letoonia Golf Resort’ta, kese köpük masajı yapılıyor ve zen bir ambiyans içerisinde soğuk içecekler ikram ediliyor.

Ücretsiz Servisler: Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center (Spor Salonu), Türk Hamamı, Özel Rahatlama Alanı, Sauna, Jakuzi, Buhar Odası ve Vitamin Bar’dan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ücretli Servisler: Masajlar, Terapiler, Bakımlar, Kese, Jet Shower ve Kuaför.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!