REZERVASYON
444 0 280

Kara Sporları

Club & Hotel Letoonia’da ücretsiz olarak yapabileceğiniz sporlar arasında: Aerobic, Jimnastic, Stretching, Step, Yoga, Tae Bo, Jogging, Basketbol, Mini Futbol, Plaj Voleybolu, Satranç, Dart, Boccia, Badminton, Okçuluk, Tenis (6 Kort: 4 halı, 2 tartan), Masa Tenisi, Mini Golf, Mini Satranç, Açıkhava Satranç ve Bilardo bulunuyor.

Club & Hotel Letoonia’da grup tenis dersleri ve tenis raketi de ücretsiz olarak veriliyor. Ayrıca otel misafirleri Fitness Center’dan ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Gece ışıklandırmalı tenis kortu, özel tenis dersleri ve tenis topu ise ekstra ücrete tabii.

Tesis dışında ise, Fethiye bölgesinde cok sayıda kara sporu yapabileceğiniz alternatif var. Bunların en başında Babadağı’ndan atlayış yapılıp Ölüdeniz – Belcekız Plajı’na iniş yapılan Yamaç Paraşütü diğer adıyla Paragliding geliyor. Bisiklet, jogging ve trekking için de Fethiye mükemmel parkurlar sunuyor. Eylül ayı içerisinde yapılan Likya Yolu Ultra Maratonu’na da katılım gösterebilirsiniz. Daha extreme sporlardan hoşlanan misafirlerimiz ise günübirlik Jeep Safari, Canyonnig, Bungee Jumping, Motokros ve Avcılık aktivitelerine özel turlar aracılığıyla katılım gösterebilir.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!