REZERVASYON
444 0 280
Letoonia Resorts Aile Konsepti Basın Bülteni

Letoonia Resorts Aile Konsepti Basın Bülteni

Seçkin Ailelerin Tercihi 2020 ‘ de Yine Club &Hotel Letoonia...

Fethiye’de dünyanın en özel yarımadasında bulunan Club & Hotel Letoonia  her zaman rafine ve iyi yaşayan ailelerin tercihi olarak 2020 yaz sezonunda da öne çıkıyor.

Misafir sadakati en yüksek bir kaç otel markasından biri olan Club & Hotel Letoonia , hem ebeveynlerin hem de çocukların tatillerini özgürce geçirebilecekleri ailelere özel “Ultra Herşey Dahil” konseptinde hizmet sunmaya 2020 ‘de de devam ediyor.

Çocuklu aileler için Club & Hotel Letoonia'da  ücretsiz bebek yatağı, bebek sandalyesi, Mini Club(04-12) oyun alanı, Mini Club çocuk havuzu, kaydıraklı havuz, Junior Club(12-16 yaş), çocuk animasyonu ve Mini Disco; ücretli olarak da bebek bakıcısı ve oyun merkezi hizmeti veriliyor.

Ayrıca Club & Hotel Letoonia’ya özel üç farklı açık havuzun ikisinde çocuk bölümleri, denize dökülen üç farklı su kaydırağı;restoranlarda da çocuk menüsü mevcut bulunuyor.

Bunların yanında aileler ücretsiz olarak Aerobic, Jimnastik, Step, Yoga, Basketbol, Mini Futbol, Plaj Voleybolu, Açık Hava Satranç, Dart, Boccia, Okçuluk, Su Jimnastiği, Su Kaydırakları, Water Polo(Fethiye), Deniz Bisikleti, Kano, Tenis Kortu, Bilardo, Mini Golf, Masa Tenisi, Fitness Center, Gün boyu Animasyon ve Gece Show’larından ve ücretli olarak da Motorlu Su Sporları, Dalış Kursu, Tekne Turu, gece tenis kortu kullanımı ve Özel Tenis Dersleri’nden faydalanabiliyor.

Letoonia Resorts Hakkında

Adını Fethiye’deki Letoon antik kentinden alan Letoonia Resorts, ilk tesisini Fethiye’deki Paçarız Burnu Mevkii’ndeki yarımada üzerinde 165.000 m2’lik bir alana kurulu olarak 1989 yılında hizmete açtı. Fethiye’de, Türkiye’nin çok özel doğal güzelliklerini barındıran bir bölgede; her şey dahil konseptinde ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden biri olarak Türk turizminde çığır açan Letoonia Tatil Köyü; daha sonra ismini yenileyerek Club & Hotel Letoonia adını aldı.

Bugün Club &Hotel Letoonia,  premium hizmet kalitesiyle Türkiye, İngiltere, Almanya, Rusya ve BDT pazarlarında tanınan ve sürekli tercih edilen bir marka olarak Türk turizminin yıldızı olmayı sürdürüyor.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!