REZERVASYON
444 0 280

Restoran ve Barlar

Moonlight Restoran

Fethiye körfezinin muhteşem manzarası eşliğinde, sadece akşamları açık olan, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu açık büfe yemekleriyle hizmet vermektedir.

Lykia Restoran

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti veren açık büfe restoranda diet ve çocuk büfe seçenekleri ile dünya mutfaklarının çeşitli yemekleri servis edilmektedir.

Marina Restoran

Sabah açık büfe kahvaltı, açık büfe öğle yemeği ve sonrasında belirli saatlerde snack büfe seçenekleriyle hizmet vermektedir

Dolphin Beach Restoran

Salata, burger, makarna, çorba, gözleme, tatlı ve meyve çeşitlerinin sunulduğu snack büfe hizmetinin yanında, dondurma servisi de verilmektedir.

Fantasia Restoran

Pizza, Lahmacun ve Snack büfe yiyeceklerin sunulduğu mekanımızda, günün belirli saatlerinde lokma servisi ve sıcak poğaça ve böreklerin pişirildiği birbirinde lezzetli kek ve kurabiye çeşitleriyle  hizmet verilmektedir.

A la Carte Restoranlar

Dolphin Restoran

Dolphin beach üzerinde yer alan deniz ürünlerinin sunulduğu restoran akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

Kebab Restoran

Birbirinden lezzetli Meze ve Kebap çeşitlerinin sunulduğu restoran akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

Sushi Restoran

Geleneksel Asya Mutfağı ve Sushi lezzetlerinin sunulduğu restoran, akşam yemeği servisi ile ücretli olarak hizmet vermektedir.

* Tüm Restoranlarımızda çocuk sandalyesi hizmetimiz mevcuttur.

Barlar

Otel Lobby Bar

Lobi ve begonvillerle kaplı terasında alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Türk Kahvesi

Köy meydanında geleneksel Türk Kahvesi ve demleme Türk çayı servisi verilmektedir.

Hotel Marina Bar

Otel havuzunun yanında deniz manzarası ve yeşillikler arasında alkollü, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Dolphin Beach Bar

Dolphin Beach’te bira, şarap, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Panorama Bar

Eşsiz deniz manzarası ve dingin ortamıyla 23:30-07:30 saatlerinde hizmet veren barda bazı alkollü içecekler, alkolsüz içecekler ,çay, kahve ve atıştırmalık olarak da sandwich ve cookies servis edilmektedir..

Agora Bar

Köy meydanında bulunan Agora Bar’da alkollü, alkolsüz, sıcak, soğuk içeceklerin yanı sıra, gündüzleri özel içecekler sunulurken akşamları özel kokteyl servisi verilmektedir.

Moonlight Disco Bar

Deniz fenerinin altında körfez manzarasını karşısına almış bulunan Moonligt barda disco saatlerinde bazı alkollü içeceklerin yanında, bira, şarap ve alkolsüz içecek servisi verilmektedir.

Champagne Beach Bar

Muhteşem manzarası ile yeşillikler arasına konuşlanmış olan barda bira, şarap, alkolsüz içecek, çay ve kahve servisi verilmektedir.

Nargile Bar

Köy meydanında akşamları hizmet veren barda ücretli Nargile servisi verilmektedir.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!